Projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych, Gliwice,Katowice,Zabrze,Rybnik - Oferta nr127990 - Oferteo.pl
 

Projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych, Gliwice,Katowice,Zabrze,Rybnik


Cena do uzgodnienia

Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych, minimalistycznych domów jednorodzinnych oraz wnętrz.

Bardzo ważna jest dla nas koncepcja, pomysł na dom oraz pomysł na wnętrze. Konsekwentnie za nim podążając dochodzimy do rozwiązań, które dobrze wpisują się w dane miejsce, są indywidualne i charakterystyczne, a po wybudowaniu i w trakcie użytkowania pomysł na dom jest ciągle widoczny z zewnątrz i wewnątrz. Odważnym myśleniem kreujemy śmiałe i nowatorskie projekty domów i wnętrz.

Nasze projekty odpowiadają na podstawowe potrzeby użytkowników: funkcjonalne i estetyczne jednak zawsze staramy się tworzyć coś nowego. W każdym projekcie powstaje dodatkowo unikalna wartość dodana, która uzupełnia podstawową funkcję w ciekawe rozwiązania oraz niepowtarzalną przestrzeń.

Nasze projekty prezentujemy w formie rysunków jak i tworzymy dla nich wirtualny model 3D bryły budynku wraz z działką oraz wnętrza domu lub mieszkania z umeblowaniem. W ten sposób możemy zobaczyć przyszły dom z zewnątrz oraz wejść do jego środka i przeanalizować układ i wielkość pomieszczeń oraz ich proporcje. Dzięki temu możemy przeanalizować każdy element domu i mieszkania już na etapie projektu, to czy spełnia on wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania, to czy jest zgodny z przyjętymi założeniami i uzgodnieniami, a także wskazać miejsca wymagające zmiany. Prezentacja projektu w formie modelu 3D jest wliczona w cenę naszej usługi.

Polska, Gliwice,Katowice,Zabrze,Rybnik
INOSTUDIO architekci
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1623