Projekty nowoczesnych wnętrz mieszkalnych, biurowych i usługowych, Gliwice,Katowice,Zabrze,Rybnik - Oferta nr127994 - Oferteo.pl
 

Projekty nowoczesnych wnętrz mieszkalnych, biurowych i usługowych, Gliwice,Katowice,Zabrze,Rybnik


Cena do uzgodnienia

Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych i gastronomiczych.

Bardzo ważna jest dla nas koncepcja, pomysł na dom oraz pomysł na wnętrze. Konsekwentnie za nim podążając dochodzimy do rozwiązań, które dobrze wpisują się w dane miejsce, są indywidualne i charakterystyczne, a po wybudowaniu i w trakcie użytkowania pomysł na dom jest ciągle widoczny z zewnątrz i wewnątrz. Odważnym myśleniem kreujemy śmiałe i nowatorskie projekty domów i wnętrz.

Nasze projekty odpowiadają na podstawowe potrzeby użytkowników: funkcjonalne i estetyczne jednak zawsze staramy się tworzyć coś nowego. W każdym projekcie powstaje dodatkowo unikalna wartość dodana, która uzupełnia podstawową funkcję w ciekawe rozwiązania oraz niepowtarzalną przestrzeń.

Nasze projekty prezentujemy w formie rysunków jak i tworzymy dla nich wirtualny model 3D bryły budynku wraz z działką oraz wnętrza domu lub mieszkania z umeblowaniem. W ten sposób możemy zobaczyć przyszły dom z zewnątrz oraz wejść do jego środka i przeanalizować układ i wielkość pomieszczeń oraz ich proporcje. Dzięki temu możemy przeanalizować każdy element domu i mieszkania już na etapie projektu, to czy spełnia on wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania, to czy jest zgodny z przyjętymi założeniami i uzgodnieniami, a także wskazać miejsca wymagające zmiany. Prezentacja projektu w formie modelu 3D jest wliczona w cenę naszej usługi.

Polska, Gliwice,Katowice,Zabrze,Rybnik
INOSTUDIO architekci
 
 


Liczba wyświetleń strony: 811